Delivery Information

 • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

  Бесплатна достава до населени места низ цела Македонија. 

  Нарачаните производи до 11 часот ќе бидат доставени за 2 работни дена во прва зона и 3 работни дена во втора зона доколку производот го има на залиха. Односно во рок до 7работни дена доколку производот треба да се изработи или персонализира со логоПроизводитеќе бидат доставени на наведената адреса за испорака. 

 • Информации на hello@lotusgeneration.com / 070382902 Viber / Whats App / iMessage

 •  

   

About Us

LOTUS LOUNGE CHAIR are flexible and multifunctional chairs. Several various models and forms will meet everyone’s preferences and bring joy to each generation. more..

Contact Us

 • +38970382902
 • hello@lotusgeneration.com

Facebook

Lotus Generacija DOOEL © 2021. UKION SHOPS