Latest
-40%
Avi-XL Velvet Cover
1,560 MKD2,600 MKD
1,560 MKD2,600 MKD
-40%
Avi-S Velvet Cover
720 MKD1,200 MKD
720 MKD1,200 MKD
-40%
Avi-M Velvet Cover
809 MKD1,350 MKD
809 MKD1,350 MKD
-40%
Avi-L Velvet Cover
1,379 MKD2,300 MKD
1,379 MKD2,300 MKD
-40%
Avi-XL Cover
771 MKD1,285 MKD
771 MKD1,285 MKD
Bestsellers
-15%
ORIGAMI
4,505 MKD5,301 MKD
4,505 MKD5,301 MKD
-15%
LEAF
4,675 MKD5,500 MKD
Based on 1 reviews.
4,675 MKD5,500 MKD
-15%
ECOGAMI
3,570 MKD4,200 MKD
3,570 MKD4,200 MKD
-15%
MINIGAMI
2,380 MKD2,800 MKD
2,380 MKD2,800 MKD
-30%
TWINS 2p.
1,890 MKD2,700 MKD
1,890 MKD2,700 MKD
Brand An Avi - S
 • Brand An Avi - S
 • Brand An Avi - S
 • Brand An Avi - S
 • Brand An Avi - S
 • Brand An Avi - S
 • Brand An Avi - S
 • Brand An Avi - S
 • Brand An Avi - S
 • Brand An Avi - S
 • Brand An Avi - S
 • Brand An Avi - S
 • Brand An Avi - S
 • Brand An Avi - S
 • Brand An Avi - S
 • Brand An Avi - S
 • Brand An Avi - S
 • Brand An Avi - S
 • Brand An Avi - S

Brand An Avi - S

1,020 MKD1,200 MKD
Price in reward points: 106
Product Code: Brand An AVI - S
Reward Points: 6
Availability: In Stock
Qty:
This product has a minimum quantity of 6

Available Options

* Colors:

Лотус Ави - Лаунџ за вашиот разгален миленик.

Scottish Terier, Border Terrier

Димензија S: 56x44x10cm | Полнење: Полистирен | Навлака: Полиестер | Водоотпорна | 1 година гаранција | Бесплатна достава во МК

LOTUS AVI е анатомски обликуван производ, изработен од цврста, водоотпорена навлака, лесена за одржување која не впива миризба, исполнета со материјал кој ја задржува топлината и ја одржува температурата на леглото. Иснпирирани од домашните миленици и грижата за нивната удобноста, дизајнерскиот тим на Lotus Lounge Chair, дизајнираше производ кој ќе ги задоволува сите потреби за леглото на вашиот миленик. Флесибилен и комотен стилски производ за вашиот миленик со водоотпорна и променлива навлака која лесно се одржува за дома и надвор. Од трите големини изберете го соодветниот Лотус за вашиот миленик во една од 13-те бои.

 

Write a review

Your Name:

Your Review:

Note: HTML is not translated!

Rating: Bad Good

Enter the code in the box below:

About Us

LOTUS LOUNGE CHAIR are flexible and multifunctional chairs. Several various models and forms will meet everyone’s preferences and bring joy to each generation. more..

Contact Us

 • +38970382902
 • hello@lotusgeneration.com

Facebook

Lotus Generacija DOOEL © 2021. UKION SHOPS